sizdrama@gmail.com
+90 530 265 12 42
GELİŞİM SİZ’DE BAŞLAR
sizdrama@gmail.com
+90 530 265 12 42
GELİŞİM SİZ’DE BAŞLAR
Bizi Daha Yakından Tanıyın

Hakkımızda

SİZDRAMA

Sizdrama Gelişim Akademisi; 2003 yılında yaratıcı drama eğitmeni Suat Güneş tarafından kurulmuş, 2008 yılından itibaren ise klinik psikolog ve psikodramatist Berrak Artemiz Çınar’ın, 2015’de ise çocuk gelişimi uzmanı Derya Özer’in katılımı ile çalışmalarını sürdürmüştür. Yaratıcı drama, psikodrama gibi yaşantısal teknikler başta olmak üzere eğitim, öğretim ve gelişim alanlarında deneyim odaklı yaklaşımları yaygınlaştırmak temel hedeflenindedir. Özellikle sosyal-duygusal gelişimi arttırmayı misyon edinen Sizdrama; Eğitim-Öğretimde Yaratıcı Drama, Yaratıcı Drama ile Kişilik Gelişim Programı, İŞ’te yaratıcı drama gibi geliştirdiği özel projelerle çocuklara, yetişkinlere ve kurumlara hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Her biri kendi dalında uzman olan yaklaşık otuz kişilik, Yaratıcı drama lideri, psikolog, çocuk gelişimci, insan kaynakları ve eğitimci kadrosuyla hizmet veren Sizdrama, Kişisel, kurumsal ve sanatsal gelişimin aynı yerde buluşturarak, merkezi Ataşehir’de olmak üzere faaliyetlerini sürdürmektedir.

Misyonumuz

Sizdrama olarak misyonumuz;

İnsanı ve insani değerleri öncelik alarak, eğitim, öğretim ve gelişim alanlarında  insanın çok yönlü  zenginliklerini, yine insan doğasına uyan Yaratıcı drama ve Psikodrama gibi yaşantısal yaklaşımlarla ortaya çıkarmak ve gelişimlerine destek vermektir. 

Samimi, güvenilir ve yenilikçi özelliklerimiz, ortaya koyduğumuz ve koyacağımız her ürünün ve hizmetin temelini oluşturmaktadır.  

Vizyonumuz

Sizdrama olarak vizyonumuz;

Yaratıcı drama ve Psikoloji alanlarının işbirliği ile gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızı, ulusal ve uluslararası toplumun her kademesine ulaştırmak, insanın, düşünsel, duygusal ve sosyal yönlerinin yapay süreçler yerine yaşantısal süreçlerle deneyimleyerek geliştirmesine, bilimsel ve etik değerler üzerinden katkı sağlamaktır. 

Değerlerimiz

Sizdrama olarak değerlerimiz,

Evrensel değerler önceliğimiz olmak üzere, 2003 yılından bugüne bizi biz yapan, SAMİMİYET, GÜVEN ve ÇAĞDAŞLIK özelliklerimizden ödün vermeden, üretmeye ve gelişmeye devam etmektir.